תריס חשמלי עם ארגז פנימי

משפצים? נכנסים לדירה או לבית חדש? רוצים להתקדם לעבר בית חכם וחסכוני בעיצוב נפלא? זה הזמן לבחון את התריסים החשמליים עם ארגז פנימי של תריסי גבאי!

 
חלונות כבר מזמן אינם רק פתחים בקיר הבית. יותר ויותר בתים, כיום, משלבים תריסים חשמליים המהווים פתרון עיצובי ופרגמטי להצללת הבית, העסק או המשרד ולעיצוב החלל.. תריס חשמלי אשר מיוצר בטכנולוגיה מתקדמת, מאפשר שליטה בתאורה ובטמפרטורהה באופן חסר-תקדים.

אחת הדילמות בנוגע לשימוש בתריסים בחלונות נוגעת לארגז התריס. ארגז זה הוא החלל אליו עולה התריס כאשר הוא אינו בשימוש. עבור רבים מדובר באלמנט לא אסתטי אשר תופס חלל יקר מן החדר שלא לצורך. במסגרת הפיתוחים החדשים בתחום, ניתן לוותר כיום גם על החלל אותו דורש ארגז התריס, באמצעות השימוש בארגז תריס פנימי.

רוצים לדעת עוד או להתייעץ עם בעלי המקצוע שלנו?
חייגו עכשיו 073-7841584 או 050-5235868 (רונן)

ארגז פנימי של תריסי גבאי – יופי של פתרון

 
אנו, בחברת תריסי גבאי, מתמחים בייצור ובהתקנה של תריסים חשמליים עם ארגז פנימי, וזאת בגימור מעולה ובמחירים משתלמים. השימוש בארגז פנימי בתריס חשמלי מאפשר לחסוך בחלל, מה שהופך אותו לאידאלי לשימוש בחדרים בעלי תקרה נמוכה ו/או חלל מצומצם. כמוכן, הוא מאפשר להעניק לקיר ולחדר מראה יותר אסתטי, וחוסך את הצורך להסתיר את הארגז באמצעות וילון או אמצעים אחרים.

כמו כן, במסגרת המומחיות שלנו ביישום ארגזים פנימיים לתריסים, ביכולתנו להתקין מוצרים אלה באופן המאפשר גם גישה נוחה במקרה הצורך, בלחיצה אחת, וללא צורך לשבור קונסטרוקציות מורכבות.
 
אנו, בחברת תריסי גבאי, מתמחים בייצור ובהתקנה של תריסים חשמליים עם ארגז פנימי, וזאת בגימור מעולה ובמחירים משתלמים. השימוש בארגז פנימי בתריס חשמלי מאפשר לחסוך בחלל, מה שהופך אותו לאידאלי לשימוש בחדרים בעלי תקרה נמוכה ו/או חלל מצומצם. כמוכן, הוא מאפשר להעניק לקיר ולחדר מראה יותר אסתטי, וחוסך את הצורך להסתיר את הארגז באמצעות וילון או אמצעים אחרים.

כמו כן, במסגרת המומחיות שלנו ביישום ארגזים פנימיים לתריסים, ביכולתנו להתקין מוצרים אלה באופן המאפשר גם גישה נוחה במקרה הצורך, בלחיצה אחת, וללא צורך לשבור קונסטרוקציות מורכבות.

כיצד מותקן ארגז פנימי לתריס חשמלי

 
במהלך העבודה על התקנת התריסים, על פי רוב תריסי אלומיניום, מותאמים התריס ומנגנון התפעול שלו לעובי הקיר. גודל הארגז וסוגו נקבעים לפי סוג השלבים שנבחרו, לפי גובה החלון ולפי גודלו. הגישה אל התריס מוסתרת באמצעות מכסה, בחלקו הפנימי של הקיר. המכסה נצבע בצבע הקיר באופן שמסווה אותו מן העין.

מעוניינים לדעת עוד פרטים על התקנת תריסי אלומיניום עם ארגז פנימי? 

לפרטים נוספים ולבקשות ייעוץ, חייגו עוד היום:
073-7841584 או 050-5235868 (רונן)