הנוחות של תריסים חשמליים עם שלט

אחת הסיבות שבגינן אנשים מעוניינים להתקין תריסים חשמליים דרך חברת תריסי גבאי, היא כמובן העובדה שמדובר על פתרון נוח מאד. במקום לסגור ולפתוח בכל פעם את התריסים באופן ידני, עושים זאת עם מנגנון אוטומטי שגם מאפשר שליטה מדויקת יותר. אולם, הצוות של תריסי גבאי שמח להציע לכם אופציה שתשדרג עוד יותר את הנוחות שלכם, וזו כמובן האפשרות של התקנת תריסים חשמליים עם שלט רחוק שייתן לכם שליטה עוד יותר טובה.
אז איך זה עובד ולמה זה נוח כל כך?

לקביעת התקנה או שיחות יעוץ ללא התחייבות,
חייגו עכשיו 073-7841584 או 050-5235868 (רונן)

פותחים וסוגרים בלחיצת כפתור

 
  • לפתוח מכל נקודה בבית – כשאתם מזמינים תריסים חשמליים עם שלט מתריסי גבאי, אתם בעצם יודעים שלא משנה היכן אתם נמצאים, תמיד תהיה לכם שליטה נוחה על התריסים. כך למשל, אם אתם שוכבים על הספה בסלון ורוצים לתפוס תנומה קלה ולסגור את התריס, לא צריך לקום מהספה, אלא לוקחים את השלט שלידכם ואיתו אפשר לסגור את התריס. הדבר כמובן יכול להיות נכון לכל חדר שבו תבחרו להתקין את הריסים החשמליים שלנו.
  • מתממשק עם מערכות בית חכם – לחברת תריסי גבאי יש את היכולת להתקין עבורכם תריסים חשמליים עם שלט אשר יתממשק עם מערכותת בית חכם. במערכות בית חכם, יש שלט ומערכות בקרה שמאפשרים לכם לשלוט בבת אחת על שפע של מערכות: טלוויזיה, מיזוג אוויר, חימום תת רצפתי, וכמובן, גם התריסים החשמליים בבית. התריסים שנתקין לכם יתחברו היטב עם הבית החכם, ויספקו לכם שליטה טובה יותר, והדבר כמובן מגדיל עוד יותר את הנוחות שלכם בתוך הבית.
 

הפתרון נמצא בכף ידכם

 
 
בעזרת העבודה המצוינת של חברת תריסי גבאי, גם לכם יהיה הפתרון המעולה של תריסים חשמליים עם שלט, וכל זאת בהשקעה שאיננה גבוהה מידי ותוך זמןן עבודה קצר יחסית.
 
השאירו את פרטיכם כאן או צרו קשר בטלפון 073-7841584 או 050-5235868 (לרונן) לקבלת פרטים נוספים.