שדרגו את המגורים עם תריסים חשמליים לבית של תריסי גבאי

בתור אנשים שמעוניינים שהבית שלהם יהיה מקום נוח עבורם, מקום שבו הם יוכלו ליהנות מזמן איכות עם המשפחה והחברים, אתם בוודאי מודעים לחשיבות של בחירת התריסים. לתריסים יש השפעה אדירה על כמות האור שתיכנס, על יכולות הבידוד, ואפילו על ההגנה שהם יכולים להעניק נגד פריצה. כשאתם פונים לחברת תריסי גבאי ומזמינים מאתנו תריסים חשמליים לבית, אתם יכולים להיות רגועים שאתם מקבלים את ההחלטה המושלמת. אז מה בעצם התריסים החשמליים שלנו יוכלו לתרום לבית שלכם?

מעוניינים לשמוע עוד על תריסים חשמליים ללא כל התחייבות?
חייגו עכשיו 073-7841584 או 050-5235868 (רונן)

התכונות שאתם חייבים נמצאות כאן

 
  • תכנון אישי לכל לקוח – בחברת תריסי גבאי, כשאנו מתקינים תריסים חשמליים לבית של הלקוח שלנו, אנו עושים זאת אחרי תכנון קפדני ומקיף. אנו מבצעים מדידות מדויקות לחלונות שבהם יותקנו התריסים, בוחנים את התקציב של הלקוחות, וממליצים על סוגי התריסים החשמליים בהתאם. התריסים החשמליים תמיד יותאמו למידות החלון ולמיקום בחדרים. ביכולתנו גם לספק לכם תריסים חשמליים ייחודיים לדתיים ומסורתיים שומרי שבת עם מנגנון כשר.
  • תפעול נוח ופשוט – כחברה שצברה יותר מ- 25 שנים של ניסיון, אנו מבינים כי תריסים חשמליים לבית עם מנגנון מורכב ומסובך, הם תריסים שאיש לא מעוניין בהם. לכן, אנו מספקים ללקוחותינו תריסים חשמליים עם מנגנון הפעלה פשוט שכל אחד יכול להפעיל. גם אם אתם מגדירים את עצמכם כאנשים ללא התמצאות בטכנולוגיה – מנגנוני ההפעלה שנספק להם יהיו פשוטים, ואף נדריך אתכם על דרך התפעול של התריס, בכדי שתוכלו לקבל שליטה מלאה ונוחה.
 

ואין כמו השירות שלנו

 
מעל לכל, חשוב לזכור שהשירות של חברת תריסי גבאי, הוא שירות מעולה. כדי להבין מדוע תריסים חשמליים לבית שאנו מתקינים נחשבים למעולים מספיקק לקרוא את ההמלצות השונות כאן באתר.
 
אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר בטלפון 073-7841584 או 050-5235868 (רונן), או פשוט להשאיר את הפרטים ליצירת קשר כאן באתר.