תריסים חשמליים ובית חכם

תריסים חשמליים הפכו כבר מזמן למצרך סטנדרטי ביותר בבתים ובדירות. תריסים חשמליים הם למעשה סוג של תריסים אשר נפתחים ונסגרים באמצעותת מנוע חשמלי. המנוע מאפשר פתיחה קלה ומהירה של התריס ללא כל מאמץ כללל וכלל. תריסים אלה עשויים בדרך כלל מאלומיניום, והם נחשבים גם כהגנה מפני פריצות וגניבות. כיום משלבים בבתים רבים תריסים חשמליים עם מערכת בית חכם לנוחיות מירבית של המתגוררים בבית.

להסבר נוסף על תריסים חשמליים ובית חכם,
חייגו עכשיו 073-7841584 או 050-5235868 (רונן)

מה הוא בית חכם וכיצד תריסים חשמליים משתלבים בו

 
בית חכם הוא בית אשר מתוכנן להפעלה מרחוק או להפעלה מפאנל פיקוד מרכזי בבית. בית חכם הוא למעשה חיבור כל המערכות החשמליות למחשב פיקוד אשר יכול לשלוט על כל האלמנטים החשמליים בבית על ידי תכנות מוקדם או על ידי שימוש במחשב מרחוק או על ידי פאנל פיקוד בבית. המתקנים אשר ניתן לשלב במערכת בית חכם הם אלו:
  • תאורת הבית והחצר
  • נעילת דלתות וחלונות
  • סגירה ופתיחה של תריסים ווילונות
  • סגירה ופתיחה של מערכות אבטחה שונות
  • הפעלה וסגירה של מערכות מיזוג, תנורי בישול וכדומה
  • הפעלה וכיבוי של מערכות בידור ושמע שונות וכדומה
  • הפעלה וסגירה של מערכות השקייה

היתרונות של מערכת בית חכם

 
מערכת בית חכם מסוגלת לשלוט בכל המערכות החשמליות בבית באופן אוטומטי, כך שלעולם לא תעזבו את הבית, כששכחתם לנעול את התריסים בקומה העליונה, או ששכחתם להפעיל את האזעקה וכדומה. סגירת תריסים חשמליים יכולה להתבצע גם באופן אוטומטי על ידי חיישנים מיוחדים אשר מותקנים בסמוך לתריס, ואשר מתריעים ברגע שמתחיל לרדת גשם למשל, וגם בעזרת פאנל הפיקוד אשר מצוי בבית, וגם על ידי האינטרנט מכל מקום שבו אתם מצויים כמובן.

חברת תריסי גבאי מתמחה בייצור והתקנה של תריסים חשמליים בבתים, בדירות, במבני ציבור וכדומה. תריסי גבאי מאופיינים בעיצוב מרהיב, בגימור מושלם ובאפשרות לחיבור התריסים למערכות בית חכם. פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשרותכם בכל סוג של צורך כזה או אחר.