תיקון דלתות

יש לכם דלתות מאלומיניום שהתקלקלו בשל סיבה כלשהי? 
צריכים את שירותיה של חברה אמינה וטובה לצורך תיקונם?

אנחנו כאן בשבילכם! בטלפון 073-7841584 או 050-5235868 (רונן)

כיום כמעט כל בני האדם בוחרים להרכיב בביתם תריסים, חלונות, דלתות וויטרינות שעשויים מאלומיניום.
הסיבה לכך פשוטה. מדובר במתכת בעלת אינספור יתרונות: היא עמידה בפני קרניה של השמש, אינה סופגת גשם שגורם לרטיבות ולחלודה, חרקים אינם מנסים לנגוס בה וכן עלותה מתאימה לכל כיס.אבל כמו כל מוצר אחר, גם המוצרים האלה נשחקים לאורך השנים עקב שימוש בלתי הולם או בשל בלאי טבעי.

אז מה עושים במצב זה?
כיום התשובה כבר ברורה לרוב האנשים – כדי לבצע תיקון דלתות צריך פשוט ליצור קשר בהקדם האפשרי עם תריסי גבאי, אחת החברות המובילות בתחום עבודות האלומיניום. החברה שלנו מספקת כבר עשרות שנים שירותי תיקונים לדלתות ולמוצרי אלומיניום נוספים.

כדי לשמוע עוד על תיקוני דלתות וייעוץ ללא התחייבות,
חייגו עכשיו 073-7841584 או 050-5235868 (רונן)

למה לא כל אחד יכול לתקן דלתות

 
תיקונים של דברים שחשובים לליבכם כדאי להשאיר אך ורק לבעלי מקצוע המבינים דבר או שניים בתחום. גם אם נראה לכם שאתם יודעים לפתור את הבעיה, אתם עלולים לפגוע לא רק במה שאתם מנסים לתקן, אלא גם בעצמכם.ניסיון כושל לתקן מכשיר כלשהו עלול לגרום לנזק כבד יותר מאשר באמת לעזור.לכן, חשוב למצוא חברה אמינה בעלת ידע וניסיון, שתדע לפתור לכם את הבעיה כמו שצריך.

 

 

בשבילנו זו זכות לתת שירות!

 
החברה שלנו פעילה כבר עשרות שנים ושמה הולך לפניה.הודות לביצוע עבודות ברמת האיכות הגבוהה ביותר ובזכות היחס האדיב של עובדיה, זכתה החברה להעניק את שירותיה לאלפי לקוחות פרטיים ועסקיים ואף הפכה להיות מתקינה מורשית של חברת קליל אלומיניום, מנועי somfy וחברת "צלונים".בהזמנת שירותי התקנה, תיקון תריסים או תיקון דלתות תקבלו אחריות כפולה לשנתיים, כל שאם חלילה הבעיה תחזור, תדעו שיש לכם למי לפנות.

צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 073-7841584 ואנו נטפל בכל בעיה במהירות וביעילות, לשביעות רצונכם!