קליל 7000, פתרון ברמה הגבוהה ביותר

אסור לנו להמעיט בחשיבות הגדולה שיש לחלונות הבית שלנו, בכל מה שנוגע לעיצוב המרחב ולתכנון הנכון שלו. החלונות הם בעלי תפקיד מהותי ביותר בכל מה שנוגע לתאורה הטבעית של המרחב, כמו גם בכל הנוגע למראה הכללי שלו מבפנים ומבחוץ יחד, לאטימות שלו ולאוויר שנכנס אליו – וכל הדברים האלה גם יחד מכתיבים לנו את הצורך לבחור את פרופיל החלונות האיכותי ביותר עבור כל חלון וחלון בבית שלנו. פרופיל 7000 הוא פתרון ברמה הגבוהה ביותר בתחום זה – וכעת נבין מה היתרונות של פרופיל זה.

לקבלת פרטים נוספים ולהזמנת מוצרי קליל 7000
פנו אלינו בטלפון 073-7841584 או 050-5235868 (רונן)
או דרך האתר והצוות המקצועי שלנו ישמח לעזור.

מהו בדיוק פרופיל 7000? מה היתרונות של פרופיל זה בעיצוב חלונות שונים?

 
  • מהו הפרופיל? פרופיל החלונות הידוע בתור פרופיל 7000 הוא פרופיל החלונות הנפוץ והמוכר ביותר בשוק כיום, ככל הנראה. הפרופיל מבוסס על מערכת נעילה הנפתחת בלחיצה וננעלת במגע עם דפנות החלון, כאשר הוא יכול להיות מתאים לפתח כפול או משולש. באופן כללי, מדובר בפרופיל מומלץ עבור מפתחים בינוניים של חלונות, אך הוא יכול להתאים גם למפתחים קטנים וגם לדלתות מרפסת גדולות בעת הצורך – וניתן להוסיף לו מאפיינים אסתטיים שונים בעיצוב עבור צרכים שונים.

  • יתרונות הפרופיל – היתרונות של פרופיל 7000 הם מהותיים ביותר, ולא בכדי מדובר בפתרון איכותי ביותר של חלונות בשוק הישראלי כיום. היתרונות האלה קשורים לעמידות הגבוהה שלו, שמבטיחה שימוש נוח לאורך שנים רבות בתנאי מזג אוויר שונים. בנוסף, מדובר בפרופיל אמין מאוד מבחינת האיטום שלו והשימוש הנוח בו, כאשר הוא מוכיח את עצמו כאחד הבטוחים ביותר והסולידיים ביותר לשימוש. מבחינה אסתטית הוא נחשב סולידי – מתאים עבור עיצוב בסיסי של מרחבים בהם החוץ חשוב יותר מעיצוב החלון עצמו, ועבור עיצוב איכותי של מרחבים מודרניים.
 
 

תריסי גבאי מספקים את הפתרונות האיכותיים ביותר ברמת ביצוע גבוהה במיוחד

 
אם אתם רוצים להתקין פרופיל 7000 עבור חלונות או דלתות גינה, וכן עבור כל צורך אחר שקשור לתריסים, פתרונות עיצוב חלונות ברמה הגבוהה ביותר או פרופיל בלגי כלשהו – תריסי גבאי מבטיחים את השירות האיכותי ביותר שתוכלו לבקש, וגם מקיימים את ההבטחה הזאת.