חלון בלגי קליל: פרופיל בלגי לעיצוב מושלם

חלונות בלגיים הם סוג חלונות אלומיניום מבוקש ויוקרתי במיוחד, הנקראים על שם הפרופיל ממנו הם מורכבים- פרופיל בלגי. פרופיל הינו חלק מברזל או מאלומיניום בגודל ובחתך קבועים, שבו משתמשים לבניית מוצרים שונים כגון מקלחון לאמבטיה, חלונות ודלתות.

פרופיל בלגי הוא שם כולל לסוג של פרופילים מיוחדים הניחנים בעובי דפנות גדול באופן יחסי.אולם הוא הפך למבוקש וליוקרתי בשל תכונה אחרת שלו: הדפנות עבות ומחוזקות,רוחבו הינו צר ודק יותר מבלי שדקיקותו תיפגם ולו במעט בחוזק המבני שלו.

תכונה חשובה זו הינה אטרקטיבית ומועילה עבור עיצוב חלונות, וזאת מכיוון שבניגוד לחלונות אלומיניום אחרים העשויים מפרופילים רגילים, חלונות בלגיים הם לרוב גדולים, אלגנטיים מאוד וכל זה בלי להתפשר על חוזקם, עמידותם ועל כושר האטימות שלהם.לפיכך, שימוש בפרופיל בלגי יוצר חלונות יפי גזרה, מהודרים ובעלי מראה אוורירי ומרענן.

חלון פרופיל בלגי קליל 1700

חלון פרופיל בלגי קליל 7300

חלון פרופיל בלגי קליל 4300

דלת פרופיל בלגי קליל 4300

פרופיל בלגי קליל

חברת תריסי גבאי היא משווק מורשה של חברת קליל ועוסקת בייצור שורה ארוכה של מוצרים עבור בתים, דירות ועסקים. החברה מתמחה בהתאמת מסגרות כגון פרופיל בלגי ומציע שילוב יוצא דופן בין מחירים נוחים לבין עמידות לטווח ארוך. דרך החברה שלנו תוכלו לשמוע על הבדלים בין סוגים שונים של פרופילים ולקבל כלים להשוואה. צרו קשר עם הנציגים שלנו ונשמח לעמוד לרשותכם במהלך שיפוץ הבית או לקראת כניסה לדירה חדשה.

פרופיל 7300 מייצג את הדור הבא של פתרונות האלומיניום ומסופק על ידי החברה שלנו ללקוחות בכל רחבי הארץ.

להזמנת פרופיל בלגי או שיחת ייעוץ ללא התחייבות,
חייגו עכשיו 073-7841584 או 050-5235868 (רונן)