מהי מערכת החלונות והדלתות קליל 7000?

קליל 7000 היא מערכת חלונות ודלתות המתאימה למפתחים בינוניים. ניתן לשלב אותה בבתים פרטיים, חנויות, עסקים, מפעלים ועוד. המערכת מיוצרת על ידי חברת קליל ויש לה מספר מאפיינים בולטים:

  1. עיצוב – קווי העיצוב של המערכת ישרים ואלגנטיים. היא עולה בקנה אחד עם סגנון העיצוב המודרני והקלאסי ויש לה נוכחות משמעותית בחללל הפנים. מעבר לכך, ניתן לצבוע את המערכת בכל סוגי הצבעים. הצבעים המומלצים יכולים להיות גוונים במראה ברזל ומרקם מגורען, גוונים מטאליים במרקם חלק, אנודייז או מראה אלומיניום טבעי.
  2. איכות – רמת האיכות של המערכת היא בין הגבוהות ביותר בתחום. המערכת מתאפיינת באיכות, אטימות ותפעול נוח ועמיד לאורך שנים.. מומלץ להתיעץ עם אנשי מקצוע לגבי התקנת המערכת ולשמוע פרטים נוספים על המפרט הטכני.
  3. עלויות – ניתן לחסוך בעלויות באמצעות מערכת החלונות והדלתות מסדרת קליל 7000. היא קלה ומהירה להרכבה, הפרופילים מחובריםם ב-90 מעלות והפרזול כולל אביזרים מקוריים לסדרה.
 

כל מה שחשוב לדעת על המערכת

 

יש כמה פרטים אותם חשוב לדעת על מערכת החלונות והדלתות קליל 7000. ראשית, נתוני הזיגוג עומדים על 3-11 מ"מ של זכוכית חד או רב שכבתית. קיים גם זיגוג של 14-18 מ"מ זכוכית בידודית וזיגוג מג'יקליל של 4-10 מ"מ זכוכית חד או רב שכבתית ו-14 מ"מ של זכוכית בידודית. שנית, אפשר להתקין עבור המערכת רשת מקורית לסדרה או לחילופין רשת בינונית. השילוב בין מערכת החלונות והדלתות לבין הרשתות מבטיח את התאמתה לסגירת מרפסות, גגות, חצרות ועוד.

התריסים של סדרת קליל 7000 משולבים עם מערכת מונובלוק, עם תריס רפפה ועם מערכת ארגז סמוי מדגם פירנצה. מומלץ להתרשם מקטלוג המוצרים שלנו ולראות מקרוב את ההבדלים בין הדגמים.

 

כיצד מתאימים בין המערכת לבין המפתח?

 

היישומים העיקריים של המערכת יכולים להיות חלונות ודלתות פנורמיים, שילוב עם קבועים כמו עליון, תחתון וצד, הזזה לכיס בודד או כפול ועוד. המפתח המקסימאלי עבורו מתאימה המערכת תלוי בין היתר בגורמים הבאים:

  • לחצי רוחות
  • איזורים גיאוגרפיים
  • סוגי זיגוג

המערכת עומדת בבדיקות מכון התקנים לרמה D, אולם ההתאמה לפתחים היא בגדר המלצה בלבד. רק בעזרת התייעצות עם אנשי מקצוע מיומנים ניתן להתאים את המערכת בצורה מדויקת ואופטימאלית. באופן עקרוני, המערכת מתאימה לחלון או דלת במימדים של רוחב עד 120 ס"מ, גובה עד 120 ס"מ ומשקל של עד 120 ק"ג לכנף. מנגד, בזיגוג מגי'קליל ניתן להתאים את המערכת למפתחים של רוחב עד 80 ס"מ, גובה עד 120 ס"מ ומשקל של עד 25 ק"ג לכנף.

חברת תריסי גבאי היא משווק מורשה של חברת קליל.
צרו קשר עם נציגנו ותקבלו הצעת מחיר על סדרת קליל 7000:

073-7841584 או 050-5235868 (רונן)