כל מה שחשוב לדעת על שלל אפשרויות התריסים

לפני מספר רב של שנים, פתחי החלונות לא היו אטומים כלל מה שגרם לחוסר שליטה בכמות האור הנכנסת לדירה. השמש המגיחה לה בשעות הבוקר המוקדמות הייתה מאירה את כל הבית בעוד כל הדרים בה מעוניינים להמשיך לישון את שנת הלילה שלהם עוד כמה שעות נוספות. גם בשעות הצהריים כאשר השמש מכה בדיוק על פתח החלון וגורמת סנוון או חימום יתר של הבית, התעוררה בעיה דומה הנובעת מעצם העובדה שהשמש חודרת לדירה ללא אפשרות לווסת אותה כפי רצונם של הדרים בדירה.

מטרת התריסים – ויסות קרני השמש

בדיוק לשם כך המציאו את התריסים. התריסים החלו את דרכם במטרה לווסת את האור הנכנס לדירה שלכם. התריסים על פי רוב עשויים מחומרים קשים שקרני השמש לא חודרות אותם במטרה להבטיח ויסות מלא של קרני השמש. במרוצת השנים התריסים עברו אין ספור שינויים ושדרוגים וכיום ישנם לא מעט סוגים המשלבים נראות חיצונית מרשימה עם השגת תוצאות ויסות מעולות. בחירה נכונה בתריסים המתאימים ביותר לדירה שלכם יבטיחו לכם יצרונות רבים הן מבחינת עמידותם, הן מבחינת ויסות קרני השמש והן מבחינת המראה הכללי.

מגוון עשיר של אפשרויות שונות – כך תצליחו לבחור נכון את התריסים הטובים ביותר

על כן אנשים רבים כיום בוחרים להשקיע לא מעט זמן ומחשבה על בחירה נכונה של התריסים בדירה שלכם. אם עד לפני מספר שנים היו מספר מצומצם של אפשרויות בחירה, הרי חנו שכיום עומדות לפניכם עשרות אפשרויות שונות של הצללה ויסות קרני השמש בשם תריסים, לבחירה. לכן, חשוב לדעת לבחור נכון את התריסים המתאימים ביותר לצרכים האישיים שלכם.

לבתי מגורים, למשרדים או לבתי ספר ישנם צרכים שונים בתכלית בכל הקשור לוויסות קרני השמש. בתי ספר או משרדי עבודה אינם חייבים איטום מלא של קרני השמש בשל העובדה הפשוטה כי אינם חיים שם. שעות הבוקר המוקדמות בהן קרני השמש מתגנבות למשרד או לבית הספר אינם מפריעות לשום אדם להמשיך לישון את שנת הלילה שלו ולכן על פי רוב מקומות אחה בוחרים באפשרויות דקורטיביות המשלבות מראה אסתטי ויפה. אפשרויות אלה אינן חייבות לאטום לחלוטין את קרני השמש אלא רק לעמעם אותן במטרה למנוע סנוור.

ישנם תריסים אטומים לחלוטין ולעומתם לא מעט אשר מקנים אפשרות הצללה בלבד

בניגוד לכך, במידה ואתם מעוניינים לבחור תריסים לדירה הפרטית שלכם, חשוב להשאיר לעצמכם את האפשרות לאטום באופן מוחלט לחלוטין את קרני השמש החמות. גם לאחר שבחרתם באפשרות של איטן מלא של קרני השמש, ישנם לפניכם לא מעט אפשרויות בחירה ולכן חשוב לדעת לבחור נכון ולהשקיע את מלוא כובד הראש לבחירת התריסים אשר ישמשו אתכם שנים ארוכות.

בחירה נכונה בשלושה צעדים פשוטים

במטרה להצליח לבחור נכון חשוב לעשות זאת במספר צעדים פשוטים ומסודרים. ראשית חשוב שתכירו את כלל האפשרויות העומדות לרשותכם במטרה להבטיח בחירה מושכלת בתוך ידיעת כלל האפשרויות. לא מעט אנשים בוחרים את התריסים לביתם לאחר שהן מכירים מספר מצומצם בלבד של אפשרויות ואילו היו מכירים את שלל האפשרויות הנוספות היו מעדיפים תריסים מסוג אחר ממה שבחרו. על כן חשוב לוודא שאתם מכירים את כלל האפשרויות השונות שיש כיום בשוק.

ערכו סקר שוק להכרת כלל האפשרויות השונות

לאחר סקר שוק הכולל את בחינת כלל אפשרויות התריסים הקיימות, הגיע השלב להתאים את הסוג המתאים ביותר לאופי הדירה שלכם. ההבדלים המשמעותיים ביותר בין התריסים השונים הם אופן פתיחתם וסגירתם וכמובן במראה הכללי שלהם. מעבר לכך חשוב לוודא שאתם בוחרים תריסים בעזרתם ניתן לאטום לחלוטין את קרני השמש.

בחרו את הדגם המתאים ביותר לצרכים שלכם

בחירה מוצלחת ומושכלת תיעשה רק לאחר שאתם מכירים את כלל האפשרויות הקיימות כיום בשוק תוך התאמת האפשרות הטובה ביותר עבור הדירה האישית והצרכים האישיים שלכם.התאימו את התריסים לקו העיצובי של כלל הדירה במטרה להבטיח את המראה הטובה ביותר. בשלב השלישי והאחרון, לאחר שהכרתם את כלל האפשרויות והתאמתם את האפשרות הטובה ביותר לצרכים האישיים שלכם, הגיע השלב בו אתם עורכים סקר שוק נוסף לשם השוואת מחירי הדגם בו בחרתם. השוואה בין כלל הרשתות השונות תבטיח לכם קנייה טובה במחירים נוחים ומשתלמים.

חברת תריסי גבאי היא משווק מורשה של חברת קליל.
צרו קשר עם נציגנו ותקבלו הצעת מחיר על סדרת קליל 7000:

073-7841584 או 050-5235868 (רונן)