ארגז תריס נסתר

מעוניינים להיפטר מארגז התריס המיושן? רוצים לעצב בית מודרני המושך את העין?
אם כך, חברת תריסי גבאי מעמידה לרשותכם ארגז תריס נסתר – המוצר המתקדם והחדיש ביותר בתחום.

למידע ולהצעת מחיר חייגו אלינו 073-7841584 או 050-5235868 (רונן)

חברתנו מעמידה לרשותכם יתרונות רבים:

  • ניסיון רב שנים בתחום התריסים החשמליים.
  • עבודה עם המוצרים האיכותיים ביותר בשוק
  • היכרות מעמיקה עם כל מוצר חדש היוצא לשוק
  • התקנה איכותית, המותאמת לתנאים ולמגבלות בשטח

ארגז תריס נסתר – המוצר שכולנו חיכינו לו!

 
תריסי גלילה הם ללא ספק מוצר נוח ביותר המאפשר חשיפה מלאה של החלון לשמש, ומצד שני, מוצר זה גם מאפשר לנו לאטום לחלוטין את החדר לחדירת אור. הבעיה היא שעד עכשיו היה צריך לשלם מחיר ויזואלי בדמות של ארגז תריס לא אסתטי במיוחד, שנמצא מעל לחלון. ארגז זה הפריע לעיצוב הכללי של החדר, והשפיע על בחירת הווילונות.
לא עוד!

עם ארגז תריס נסתר אתם כבר לא צריכים להתפשר. כיום ניתן להתקין את הארגז בתוך הקיר עצמו, כך שהוא יהיה סמוי מהעין, אך הוא יקיים את הייעוד שלו בצורה טובה כמו בעבר. מדובר במהפכה של ממש בעולם התריסים. 
 

תריסים קונים אצל מקצוענים

 
תריס הוא מוצר חשוב, המשפיע על איכות החיים בבית. יש לו גם תפקיד מרכזי במניעת פריצות ובבידוד מפני רעשים. מכל הסיבות הללו חשוב לבחור במוצר המתאים לכם באופן אישי, ולא פחות חשוב, שהוא גם יותקן בצורה נכונה. חברת תריסי גבאי עובדת בתחום התריסים מזה שנים רבות, והיא יודעת להתאים את המוצר הדרוש לכל לקוח. החברה עובדת עם המוצרים המובילים בשוק, ומתקינה אותם בצורה נכונה, וכך מבטיחה שימוש מהנה עבור לקוחותיה למשך שנים ארוכות.

מעוניינים לעבור לארגז תריס נסתר? אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו וליהנות ממקצוענות ומניסיון של מעל 25 שנה. התקשרו עכשיו 073-7841584