איך לבחור תריסים חשמליים?

אם גם אתם נחשפתם ליתרונות הרבים שיש ברכישה ובהתקנה של תריסים חשמליים, הרי שיש סיכוי טוב מאד שגם אתם מעוניינים בהתקנתם. בין אם מדובר על התקנה של תריסים חשמליים בבית או בעסק שלכם, אתם תמיד שואלים את עצמכם שאלה אחת – איך לבחור תריסים חשמליים? השאלה הזו היא חשובה מאד, משום שבניגוד למה שאנשים חושבים, אין רק סוג אחד של תריסים חשמליים. התריסים החשמליים מגיעים בכמה סוגים שונים, מנגנון ההפעלה שלהם יכול להיות שונה, והם יכולים להתאים לאנשים שונים מאד. אם כך, אחת ולתמיד איך לבחור תריסים חשמליים ואיך להתחשב בכל הפרמטרים השונים? עשינו קצת סדר עבורכם, כדי שתוכלו לבחור בצורה נוחה.
 

כך תבחרו בתריסים האיכותיים עבורכם

 
כניסה של אור פנימה – התפקיד המרכזי של כל תריס באשר הוא, הוא לאפשר לנו לשלוט על כמות האור אשר נכנסת לחדר. כאשר אתם מתחילים לשאול את עצמכם איך לבחור תריסים חשמליים, אתם צריכים להתייחס אם כן קודם כל לשאלה בנוגע לכמות האור שתיכנס לחדר בדרך כלל. אם למשל מדובר על חדר מסיבות שונות צריך להיות מוצלל יחסית, הרי שאפשר לבחרו בעצם בתריסים חשמליים אשר נסגרים לחלוטין. אלו הם תריסים שמתאימים לא פעם לעסקים למשל, שזקוקים לפתרון סגירה חשמלי עם התריסים. לעומת זאת, כאשר מדובר על המשתמש הביתי, הרי שהנטייה היא להעדיף תריסים חשמליים שגם במצב של סגירה או סגירה חלקית, עדיין תהיה כמות מסוימת של אור שתיכנס דרכם – ואז הנטייה היא כמובן לבחור בתריסי אור. כך או כך, ברור שמדובר על החלטה שיש לה פשוט השפעה עצומה על הבחירה שלנו.

לפרטים נוספים או לשיחת ייעוץ ללא התחייבות,
חייגו עכשיו 073-7841584 או 050-5235868 (רונן)

  • כניסה של אור פנימה – התפקיד המרכזי של כל תריס באשר הוא, הוא לאפשר לנו לשלוט על כמות האור אשר נכנסת לחדר. כאשר אתם מתחילים לשאול את עצמכם איך לבחור תריסים חשמליים, אתם צריכים להתייחס אם כן קודם כל לשאלה בנוגע לכמות האור שתיכנס לחדר בדרך כלל. אם למשל מדובר על חדר מסיבות שונות צריך להיות מוצלל יחסית, הרי שאפשר לבחרו בעצם בתריסים חשמליים אשר נסגרים לחלוטין. אלו הם תריסים שמתאימים לא פעם לעסקים למשל, שזקוקים לפתרון סגירה חשמלי עם התריסים. לעומת זאת, כאשר מדובר על המשתמש הביתי, הרי שהנטייה היא להעדיף תריסים חשמליים שגם במצב של סגירה או סגירה חלקית, עדיין תהיה כמות מסוימת של אור שתיכנס דרכם – ואז הנטייה היא כמובן לבחור בתריסי אור. כך או כך, ברור שמדובר על החלטה שיש לה פשוט השפעה עצומה על הבחירה שלנו.
  • איך התריס יפתח – מי שבוחר להתקין תריסים חשמליים, צריך לשאול את עצמו בנוסף מה יהיה מנגנון הפתיחה של התריסים. ברור שהמנגנון הואא חשמלי, אבל השאלה היא האם התריסים ייפתחו עם מתג אשר מותקן בתוך הקיר, או שיהיה שלט אלחוטי שאיתו יהיה ניתן לשלוט בפתיחה או בסגירה שלהם. עליכם קודם כל לזכור כי המנגנון שפועל על שלט הוא כמובן יקר יותר, אך עם זאת – הוא כמובן גם נוח ומנפק יותר. אם למשל מדובר על אנשים שיש להם מגבלה בניידות, ברור כי תריסים חשמליים שמופעלים על שלט יכולים לסייע מאד לאיכות החיים שלהם. אם לעומת זאת אתם זוג צעיר, אולי השימוש בשלט הוא בגדר מותרות, ואפשר להסתפק במנגנון שמופעל עם מפסק.
  • בחירת המנוע המתאים – כשניגשים לשאלה של איך לבחור תריסים חשמליים, חובה להתייחס גם לסוג המנוע אשר ישמש אתכם. לכלל תריס חשמלי יש מנוע, שהוא בעצם זה שמספק את האנרגיה הנדרשת לטובת הפתיחה והסגירה של התריס. המנוע הוא הרכיב היקר ביותר בתריס עצמו, והוא לרוב גם המרכיב שיש עליו את האחריות לתקופה הארוכה יותר. שימו לב שבכל מקרה, מומלץ בחום שתבחרו מנועים איכותיים של פירמות מכורות. אל תתפתו למנועים במחירים נמוכים, כי הם יכולים לעשות לכם הרבה יותר בעיות בעתיד.
  • בחירת שלבים – היבט נוסף בבחירת התריסים נוגע כמובן לשלבים של התריסים עצמם ולגודל שלהם. שימו לב שהגודל שלהם הוא פונקציה של רוחב המפתחים שיש בבית שלכם. ערכו כמה מדידות קודם כל, ואז תוכלו לבחור את התריסים שיתאימו לבית או למקום העבודה.
 

תריסי גבאי תמיד שמחים לעזור לכם

 
עדיין מתבלטים בנוגע לבחירת התריסים החשמליים? כך או כך, בתריסי גבאי תמיד נשמח לעזור לכם. הידע הרב שצברנו לאורך שנים והצוות המקצועי והמיומן שלנו, הם המפתח שלנו לעבודה מעולה.